tutvus.name | Tutvus.name - tutvumisleht. Former Date.delfi.ee
tutvus.name | Tutvus.name - tutvumisleht. Former Date.delfi.ee

tutvus.name | Tutvus.name - tutvumisleht. Former Date.delfi.ee

барам машко Долга врска или брак - tutvus | Kohtla-Järve | Естонија


Слика наскоро...

tutvus Лав
Естонија, Kohtla-Järve

Јас сум женско, 68
барам машко години од 60 до 70

616fdfi7tl

испрати е-маил
Испрати намигнување
Испрати профил
Додади како пријател


Роденден: 1951-08-14 
Тип на врска: Долга врска или брак
Мојата држава: Естонија
Мојот град: Kohtla-Järve
Моја фраза за поздрав: Meie kõik väärime õnne elus! 
Изглед
Мојата висина: 1.60 m.
Мојата тежина: 54 kg
Мојата коса: Светло кафена
Моите очи: Сиви
Моето тело: Слабо
Мојата раса: Бели / Белец
Фамилија
Мојот брачен статус: Разведен/а
Деца: Едно
За деца: Веројатно не
Мојата животна ситуација: Живеам сам/а
Чести посети на пријатели и роднини
 
Мои омилени миленичиња: Мачки
Кучиња
 
Друштво
Мојата работа: Сметководител
Моето образование: Основно училиште
Виша
 
Зборувам: Руски
 
Животен стил
Моето хоби: Патување / Разгледување
Филмови / Музика
Музика и концерти
 
Мојот омилен спорт: Скијање
Уметничко лизгање
Танцување
 
Забава
Пијалоци: Вода
Млеко
Кафе
Коњак
 
Мојата храна: Месо и компири
 
Омилена музика: Кантри
Поп
 
Чувство за хумор: Пријателско
 Додади во омилениhttp://tutvus.name/616fdfi7tl
Жалба за овој корисникЖалба за овој корисник
Personals |Мажи |Жени |tutvus.name
LOG.ee
Dating Affiliates